Záhlaví

Ansys SimAI
Simulační technologie rozšířené o umělou inteligenci 

Nezávazně poptat

Řešení, které zpřístupňuje simulace návrhářům i laikům

Řešení SimAI bylo navrženo pro lepší přístupnost Ansys nejen inženýrům a designérům, ale i dalším uživatelům. Tato generativní platforma umělé inteligence s podporou cloudu využívá Vaše výsledky simulací k posouzení správnosti provedení nového návrhu. To vše v  řádu několika minut. SimAI Vám umožní testovat alternativy designu 10× až 100× rychleji ve všech fázích návrhu.

AnsysGPT

J I Ž  B R Z Y

AnsysGPT 

Jedná se o generativního virtuálního asistenta pro simulace, který je řízen umělou inteligencí a umožňuje efektivně procházet dokumentaci podpory ze zdrojů Ansys. Uživatelé budou moci psát své dotazy v rodném jazyce a AnsysGPT jim poskytne odpovědi s odkazy na zdrojový materiál.

S AnsysGPT Vás čeká: 

  • Podpora 24/7
  • Spolehlivé oficiální zdroje
  • Doporučení vzdělávacího obsahu
  • Vícejazyčné konverzace 

Ansys AI+

optiSlang AI

optiSLang AI+ add-on

Poskytuje uživatelům pokročilé metody strojového učení pro analýzu citlivosti, optimalizaci a robustní design. Tento přístup nabízí kvalitnější predikci výsledků CAE a umožňuje inženýrům lépe porozumět příčinnému vztahu mezi parametry návrhu a výkonem produktu.

Granta MI AI+

Granta MI AI+ add-on

Umožňuje, aby byly algoritmy strojového učení aplikovány na materiálové datové sady Granta MI pro celé týmy materiálového inženýrství. Takto mohou shromažďovat poznatky o vztazích mezi materiálem, procesem a vlastnostmi. To pomáhá uživatelům Granty objevovat a optimalizovat inovativní vysoce výkonné materiály.

CFD AI+

CFD AI+ add-on (již brzy)

Umožňuje uživatelům aplikovat ladění koeficientů turbulence založené na strojovém učení pro modelování turbulence. To zlepšuje přesnost řešení a věrnost výsledků s přechodným měřítkem při zachování výpočetních nákladů pro výsledky s nižší věrností.

Soubory ke stažení

Učte se s námi online!

Oceňované bezplatné semináře pro podporu výuky a pro zdokonalování se v práci se software Ansys

Semináře od SVS FEM Semináře od Ansys

Mám zájem o software