SVS FEM

Jsme experti na Ansys
a numerické simulace

Provedeme Vás světem numerických simulací. V každé fázi Vaší cesty za inovacemi jsme schopni poskytnout pomocnou ruku a odborné poradenství. Nezáleží na tom, jaká je Vaše výchozí pozice.

software

Software a hardware pro inovace

Software Ansys je pro průmyslové inovace stvořen. Hardware pro Vás sestavíme, vyladíme a dodáme. Nabízíme zkrátka dodávku technologií SW i HW pro řešení vašich projektů v oblastech numerických simulací jako Mechanika, Proudění, Elektronika, Explicit, ACT a dalších.

školení

Školení od expertů

Moderní zázemí a vysoká odbornost lektorů. Od roku 2019 sídlíme na Trnkové ulici v Brně, kde Vás uvítáme v moderních komfortních prostorech pro školení uživatelů všech úrovní. Školení nemají stanovené termíny, sjednáváte si je individuálně.

služby

Expertní technická podpora

Naši zákazníci si ji chválí. Je na nás zkrátka spolehnutí. Napište na hotline@svsfem.cz nebo zavolejte na +420 530 351 678.

výpočty

Vypočítáme to za Vás

Vyzkoušejte demo Ansys. Pokud Vám koupě licence ani po zkušební době nedává smysl, můžeme se domluvit na praktické ukázce nebo i simulaci Vaší konkrétní úlohy.

měření

Změříme to za Vás

Provádíme měření vlastností materiálů vhodných pro rychlé dynamické děje na Hopkinsonově přístroji jak pro účely našich výpočtů a projektů, tak pro ty Vaše. Neváhejte a ozvěte se nám.

Je ještě něco, co bychom pro Vás mohli udělat?

Věda a výzkum

Věda a výzkum

Podílíme se na výzkumných projektech. Společným jmenovatelem jsou simulace a aplikovaný výzkum v oboru numerických úloh.

Zjistěte více

Spolupráce

Spolupráce na projektech

Máte před sebou projekt, jehož součástí je měření nebo výpočet? Jsme připraveni jít do toho s Vámi.

Zjistěte více