Záhlaví stránky studenti, učitelé akademici

Ansys studentům, učitelům
a výzkumným pracovníkům

Podporujeme transfer znalostí z univerzitního prostředí do výrobních společností a naopak

Licence Ansys studentům ZDARMA Učte se online

plakát Ansys Student Campus

Nahlédni do světa numerických simulací a přihlas se do studentské sekce Ansys Student Campus v rámci Ansys konference v Brně 26. 10.

Řešíš diplomovou nebo bakalářskou práci? Přijď a poznej, jak se dají tvé nápady ověřit virtuálně. Setkej se s experty na simulace proudění tekutin, elektromagnetických problémů, vibrací a teplotních úloh. Vstup do této části je s registrací a zdarma.

Registrace Celý program konference

Studenti TU Brno Racing – SVS FEM, Ansys

Být nadprůměrní jim nestačí

„Ansys využívá každá technická sekce v našem týmu na návrh a optimalizaci komponentů a díky tomu jsme schopni navrhnout lehčí a spolehlivější monoposty. Velice si vážíme dlouholeté spolupráce.“ Říkají studenti z brněnského VUT, kteří pod vlajkou TU Brno Racing patří se svojí formulí mezi nejlepší v celosvětovém měřítku. Vědí, že je neustále potřeba svou práci posouvat, že každý detail jsou setiny sekundy, o které mohou být dříve v cíli než ostatní.

Začněte si s Ansys stejně, jako to udělali
kluci se studentskou formulí!

Licence Ansys pro studenty jsou dostupné zdarma. Obsahují plnohodnotné verze software Ansys využívající stejných solverů a grafického prostředí jako komerční licence. Jediným rozdílem oproti komerčním verzím produktu je u studentské verze omezení velikosti modelu. Tvoje kariéra s Ansys v naší společnosti může klidně začít na této stránce.

Napište si o testovací licenci

 

Ansys je pro studenty zdarma!

 


Učte se s námi online!

Oceňované bezplatné semináře pro podporu výuky a pro zdokonalování se v práci se software Ansys

Semináře od SVS FEM Semináře od Ansys

 

 

Používáš simulace ve své závěrečné práci? Zúčastni se studentské soutěže s Ansys v roce 2024!

Soutěž je určena pro studenty bakalářského a magisterského nebo inženýrského studia vysokých škol, kteří zpracovávají závěrečné práce. Je zaměřena na řešení libovolné originální úlohy v prostředí Ansys, Rocky DEM, Particleworks nebo v software s vlastním kódem. Další ročník soutěže vyhlásíme v březnu 2024.

Stránka soutěže

Plakát soutěž