Softwary Ansys pro studenty jsou klíčem k úspěšné bakalářské nebo diplomové práci

Vytvořeno dne 30. 11. 2023
Image
Student u počítače

Pokud jsi studentem technického oboru na vysoké škole a čas pro vypracování tvé bakalářské nebo diplomové práce se blíží, zbystři a čti dál. Jistě víš, že příprava a tvorba bude náročná a bude vyžadovat spoustu času, energie a odhodlání najít téma, které zaujme nejen tebe jako tvůrce, ale i vedoucího práce a možná i tvé odborné okolí na škole. Máme pro tebe první dobrou zprávu – softwary Ansys ti mohou výrazně usnadnit proces vytváření bakalářky nebo diplomky a na 100 % ti otevřou nové možnosti při virtuálním testování a ověřování tvých nápadů. Získat software Ansys pro studenty je přitom snadné a nic nestojí.

Chceš u závěrečné práce obstát a používat nejmodernější dostupné nástroje či technologie? Pořiď si Ansys pro studenty

Zajímavá práce tě může nasměrovat, protože cesta je cíl. Téma a kvalita zpracování také může hrát důležitou roli v očích tvého budoucího zaměstnavatele. Něco o tom sami víme. Nejen proto se se svou prací pak můžeš přihlásit do naší Studentské soutěže s Ansys, kde se vyhrávají hodnotné ceny.

___

___

Proč by bylo dobré, abys Ansys software využil/a

Ne fyzickým prototypům
Můžeš si hrát s virtuálním prototypem. Tím ušetříš čas a zároveň získáš důležité informace.

Přesné výsledky
Díky přesnosti můžeš identifikovat problémy nebo optimalizovat své řešení.

Široká paleta nástrojů
Ansys má široké využití pro studenty i odborníky. Pokrývá různé technické oblasti, od mechaniky, termodynamiky až po elektromagnetismus a mnoho dalšího.

Zdroje pro učení
Nabízíme ti bohaté učební zdroje a tutoriály, které ti pomohou software začít využívat.

Profesní zkušenosti
Práce s Ansys ti přinese cenné zkušenosti se softwarem, který je celosvětově rozšířený a používaný. To pro tebe může být výhodou při hledání práce v budoucnu.

Pokud si dosud nepoužil/a Ansys ve svých projektech, možná je na čase to změnit. Tento software ti umožní provádět pokročilé simulace a zlepšit kvalitu tvé práce. Virtuální testování s Ansys ti umožní ověřovat nápady a posune tvůj projekt na vyšší úroveň. Software Ansys je pro studenty tou správnou volbou.
 

Možná tě napadají otázky jako třeba:

  1. Jak získám software Ansys pro studenty?
    Máme pro tebe druhou dobrou zprávu – o software Ansys pro studenty si u nás můžeš zažádat zdarma.
  2. Jak se s Ansys naučím pracovat?
    Máme pro tebe třetí dobrou zprávu – na stránce pro studenty a akademiky najdeš spoustu free zdrojů, kam se podívat a kde začít.
  3. Co když dojdu do bodu, kdy si s tím nebudu vědět rady?
    Naše společnost SVS FEM dodává softwary Ansys na český a slovenský trh a s největší pravděpodobností i na fakultu, kde studuješ. Je nás dohromady více než 30 expertů na numerické simulace a umíme řešit ty nejsložitější multifyzikální problémy. Napsat nám můžeš na informace@svsfem.cz nebo zavolat na +420 543 254 554, my už tě propojíme se správným člověkem a velmi rádi ti pomůžeme.

 

Zkus to už teď s bakalářkou nebo diplomkou a uvidíš 😉

Zažádej si o Ansys pro studenty zdarma!

A nezapomeň nás sledovat na sociálních sítích.

Chci si stáhnout Ansys