Školení ANSYS Geometry

Cílem tohoto základního školení je seznámit nového uživatele, nebo začátečníka s prostředím softwaru ANSYS SpaceClaim Direct Modeler a na praktických příkladech zvládnout vytvoření nových geometrických modelů a jejich úpravy.

Cílem tohoto základního školení je seznámit nového uživatele, nebo začátečníka s prostředím softwaru ANSYS DesignModeler a na praktických příkladech zvládnout vytvoření nových geometrických modelů a jejich úpravy.

V rámci tohoto pokročilého školení se uživatelé seznámí s možnostmi tvorby parametrických  modelů geometrie a tvorbou maker v prostředí ANSYS SpaceClaim. Nutnou prerekvizitou pro toto školení je znalost práce v prostředí ANSYS SpaceClaim.

V tomto školení se budeme zabývat přípravou geometrie pro SLM či DED tisk (orientace součásti, vytváření podpor) a následnou simulací procesu tisku, tepelného zpracování či odebírání podpor. Pozornost bude věnována také kalibraci simulace. Budete schopni určit deformačně-napjatostní stavy součásti v průběhu tisku či po něm a na základě výsledků vytvářet modifikace součásti, podpor, vytvářet kompenzovanou geometrii či predikovat riziko kolize nanášecího břitu a tištěné součásti.

 

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin