SVS FEM Cloudové školení

SVS FEM Cloudové školení - nová éra vzdělávání pro 21. století je zde 

Již téměř 30 let spoléhají inženýři v České a Slovenské republice na nás a technologiANSYS, aby si udrželi náskok díky simulacím a byli tak schopni uvést na trh své produkty rychleji, levněji a v jedinečné kvalitě. Trh se však může skokově změnit ze dne na dne a je nezbytné reagovat na nové situace. Stejně jako to vidíme v této nepřehledné, rychle se měnící situaci týkající se pandemie viru COVID 19. 

Abychom pomohli našim zákazníkům prostřednictvím vzdělávání pružně reagovat a přinést nové, inovativní produkty rychleji než kdy dříve, uvedli jsme na trh novou, jedinečnou službu, která nemá v rámci České a Slovenské republiky obdoby – SVS FEM Cloudové školení.  

Jaký je rozdíl mezi standardním výukovým webinářem a SVS FEM cloudovým školením? 

Většina školení, která jsou dnes na webu nabízena jak “on-line”, jsou ve skutečnosti jen promítnuté prezentace na obrazovku. Doprovázené slovním výkladem. Následně vám “školitel” předvede ukázku, jak byste postupovali, kdybyste seděli v místnosti a měli zpracovat dané zadání. V našem portfoliu služeb tento postup řadíme spíše do kategorie webinářů. 

SVS FEM cloudové školení vám poskytne kompletní soukromou virtuální školící místnost vybavenou optimálním a zkonfigurovaným hardwarem a licencemi ANSYS pro požadované školení a online spojením se školitelem. Nejste tedy limitováni výkonem vlastního počítače a přístup ke cloudovém hardware zajistí dodání požadovaného výkonu. Následně školením a příklady procházíte interaktivně společně se školitelem, zařízení přes které se ke školení připojujete získá díky přístupu na cloudový potřebný výkon. Hardware pro každé šklení pečlivě konfigurujeme. Na vaší straně odpadají veškeré starosti s instalací software, konfigurací hardware, testováním funkčnosti tohoto celku. Stačí se jen připojit do virtuální místnosti.

Soukromější to být nemůže 

Díky unikátní technologii SVS FEM Cloudu pro vás vytvoříme privátní virtuální místnost. Díky této virtuální místnosti přineseme plné portfolio ANSYS produktů s adekvátním HPC výkonem do pohodlí vašeho domova nebo kanceláře. Váš kancelářský počítač, tablet nebo smartphone tak proměníme ve výkonné zařízení. K tomu, co děláte na své obrazovce, nikdo z dalších účastníků školení nebude mít přístup. Naopak školitel bude mít detailní přehled nad tím co každý z účastníků školení provádí. Může tak okamžitě interagovat a zasáhnout dříve, než si uživatel vybuduje špatný návyk.

Proč zvolit právě Cloudové školení?  

Dnes již spousta lidí pracuje z domu. Ať už je to korporátní filozofie, nebo tlak na snížení rizika přenosu nemocí jako v době současné pandemie viru COVID 19. Řada odborníků se shoduje, že tento trend bude patrně i v budoucnu pokračovat. Stejně tak jako práce z domova má své výhody, tak i Cloudové školení SVS FEM má řadu výhod: 

  • Snížení cestovních a ubytovacích nákladů na školení 

  • Pomáha šetřit váš čas

  • Vyzkoušet nový HW, HPC technologie či efektivnost využívání silnější licence a pokročilejšího HW

  • K dispozici jsou SMP (až 370 jader) i DMP systémy (stovky až tisíce jader) včetně CUDA technologií v podobě výpočetních karet NVIDIA Tesla

  • Interaktivní spolupráce mezi školeným a školitelem 

  • Okamžitá zpětná vazba od školitele 

  • Pohodlí domova, nebo kanceláře 

  • Odladěný a zkonfigurovaný hardware s dostatečným výkonem včetně licencí ANSYS pro potřeby vašeho školení

  • Soukromí

  • Stačí se jen připojit

 

Pokud máte zájem o Cloudové školení, ozvěte se nám pomocí jednoduchého formuláře.

 
1 Začátek 2 Dokončit
 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin