zahlavi_banner

Ansys medini analyze for Cybersecurity 

Analýza kybernetických hrozeb a hodnocení rizik v oblasti kybernetické bezpečnosti 

Nezávazně poptat

Ansys medini analyze for Cybersecurity implementuje klíčové metody bezpečnostní analýzy (TOE modelování, Attack Trees, Threat Analysis and Risk Assessment (TARA), Vulnerability Analysis, atd.) v jednom integrovaném nástroji. Vytvářejte a ověřujte bezpečnou architekturu na úrovni systému, která je odolná vůči útokům zvenčí. 

Ansys medini analyze for Cybersecurity je nástroj pro bezpečnostní analýzu založený na modelech, které podporují stanovení kontextu analýzy, identifikaci aktiv a hrozeb, stromy útoků, analýzu zranitelností a posouzení, případné ošetření hrozeb pro bezpečnostně kritické a softwarově řízené systémy. Podporuje efektivní a konzistentní provádění činností souvisejících s bezpečností, které jsou definovány v normách jako jsou SAE J3061, HEAVENS a ISO 21434. 

Napříč celou architekturou elektroniky provádí Ansys medini analyze for Cybersecurity systémově orientovanou strategii analýzy kybernetické bezpečnosti, která umožňuje rychle identifikovat zranitelná místa a slabiny návrhu, řešit je tak, aby se zmírnily případné reálné hrozby. 

Soubory ke stažení

Učte se s námi online!

Oceňované bezplatné semináře pro podporu výuky a pro zdokonalování se v práci se software Ansys

Semináře od SVS FEM Semináře od Ansys

Mám zájem o software