zahlavi_banner

Ansys Cloud Direct

Inženýrské simulace v cloudu 

Nezávazně poptat

HPC vysoce výkonný výpočetní systém v cloudu pro rychlejší a věrnější výsledky. Získejte přístup ke službě Ansys Cloud Direct kdekoli a kdykoli. Využijte nekonečné možnosti simulace kompatibilní s většinou nástrojů Ansys. 

Technické simulace byly dlouho omezeny výpočetními zdroji dostupnými na stolním počítači nebo clusteru. Ansys Cloud Direct poskytuje přístup ke cloudovým výpočetním zdrojům na vyžádání, včetně interaktivních pracovních stanic i HPC clusterů, pro rychlejší a věrné výsledky nabízející lepší přehled o výkonu. Dále zvyšuje propustnost simulace odstraněním hardwarové bariéry. Ansys Cloud Direct představuje škálovatelný a nákladově efektivní přístup k HPC výpočtům v cloudu. 

Pro využití výhod cloud computingu a nejlepší inženýrské simulace, spolupracovala společnost Ansys se službou Microsoft® Azure™ na vytvoření bezpečného cloudového řešení. 

Výkonné a snadno dostupné cloudové řešení HPC Ansys Cloud Direct změní váš pohled na simulaci. Na rozdíl od jiných řešení se Ansys Cloud Direct snadno nastavuje a ovládá, nenaruší vaše pracovní postupy a nevyžaduje k provozu odborníky na cloud, naopak je především o pracovním postupu, výkonu a podpoře.

Soubory ke stažení

Učte se s námi online!

Oceňované bezplatné semináře pro podporu výuky a pro zdokonalování se v práci se software Ansys

Semináře od SVS FEM Semináře od Ansys

Mám zájem o software