Novinky

ANSYS 2021R2 - Novinky

Připravili jsme pro vás souhrn nejzajímavějších novinek, které přicházejí s novou verzí ANSYS 2021R2.

ANSYS 2021R1 - Novinky

Připravili jsme pro vás souhrn nejzajímavějších novinek, které přicházejí s novou verzí ANSYS 2021R1 do všech oblastí široké rodiny Ansys.

ANSYS 2020 R2 - Novinky

Přinášíme vám přehled nejzajímavějších novinek z nové verze Ansys 2020 R2. Současně zde naleznete také souhrn oficiálních webinářů, které jsou věnovány novinkám z jednotlivých oblastí a jsou přístupné zdarma.

Od psích chlupů až po obilí: Rocky DEM rapidně rozšiřuje možnosti modelování vláken

DEM (Discrete Element Method) se stává ve světě numerických výpočtů široce využívaným nástrojem. S tím se zvyšují také požadavky na větší variabilitu tvaru částic a jejich materiálových vlastností. Částice, které se snažíme v simulacích co nejvěrněji popsat, mají často tvar vláken (jako například seno či vlasy). U těchto částic již nelze zanedbat jejich poddajnost. V tomto článku se dozvíte, jak Rocky DEM řeší jednotlivá úskalí modelování vláken.

ANSYS 2020 R1 - Novinky

Podívejte se na výběr nejvýznamnějších novinek nové verze Ansys 2020 R1. V článku najdete novinky přehledně roztříděné podle jednotlivých oblastí fyziky.

ANSYS 2019 R3 - Novinky

Zdarma dostupné webináře k nové verzi jsou níže na této

ANSYS 2019 R2 - Novinky

Dne 4.6. 2019 byla představená nová verze software ANSYS 2019 R2. Tento článek Vám přináší přehled novinek v této verzi sofware ANSYS.

Nové portfolio produktů ANSYS CFD

S příchodem nové verze ANSYS 18 došlo ke změně v produktovém portfoliu pro oblast CFD. Společnost ANSYS Inc. navázala na předchozí úspěšnou změnu v produktovém portfoliu pro mechaniku ANSYS Mechanical.

Nově vytvořeny balíky licencí verze ANSYS 18 s sebou přináší řadu rozšíření a možností, které prohlubují možnosti CFD simulací. Cílem je zjednodušit proces návrhu i vývoje produktů a urychlit inovaci produktů.  Dle vašich požadavků pro CFD simulace si můžete vybrat z následujících tří úrovní:

Stránky

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin