SVSFEM

Profil společnosti

Smysl naší práce je posouvat společnosti mezi lídry jejich oborů.

Umožňujeme výrobním společnostem uvést nové produkty na trh rychle a profesionálně, v očekávané kvalitě a neplýtvat při vývoji financemi a lidskými zdroji.

Ptáte se jak?

SVS FEM je synonymem pro použití moderních technologií – konkrétně numerických simulací. Nejsou to jen stovky spokojených zákazníků, kterým jsme dodali naše špičkové technologie, předali know-how nebo spolupracovali na jejich projektech, jsou to také statisíce hodin, které jsme strávili nad simulacemi a při podpoře našich zákazníků. Jsme perfektně sehraný tým se zaběhnutými procesy a odhodláním dotahovat věci do konce a posouvat hranice. Naše více než 30-ti leté působení na trhu dokazuje, že to co děláme, má smysl a že jsme připraveni být i vaším partnerem ve světě simulací.

Přečtěte si detailněji o tom, jakým způsobem pomáháme společnostem inovovat v rozhovoru s Jiřím Stárkem.

Simulacemi žijeme a věříme jim už od roku 1991.

Myšlenka inovovat český a slovenský průmysl se zrodila v hlavách třech vystudovaných strojařů a zakladatelů společnosti SVS FEM – pánů Stárka, Veverky a Schwangmaiera. Počáteční písmena jejich příjmení tvoří první polovinu názvu naší společnosti. Tito pánové se rozhodli posunout vývoj od rýsovacích prken dále a zapojit do něj moderní technologie. V roce 1991 přivezli do České republiky první krabici se software Ansys a od této doby působíme jako Ansys Channel Partner.
Dnes je náš tým více jak třicetičlenný a touha inovovat nás žene stále vpřed.

Co jsou to numerické simulace?

Jde o softwarové nástroje, kdy se pomocí počítače můžeme podívat do detailu, jak dané zařízení bude fungovat v reálném provozu ještě před tím, než se vyrobí. Tímto způsobem věci vylepšujeme a pomáháme společnostem inovovat. Nejde jen o geometrické modely, ale o modely, které odhalí veškerou fyziku.

S kým spolupracujeme?

  

Mezi naše zákazníky patří komerční i akademická pracoviště – všichni ti, kteří chtějí posunout hranice vlastních produktů nebo výzkumu. Zkrátka ti, kteří chtějí dělat věci lépe a lepšími. Inovace bez simulací totiž dělat nelze.

Jsme součástí:

  • Mezinárodní organizace TechNet Alliance sdružující přední pracoviště v oblasti numerických simulací, kde jsme zakladatelem
  • CADFEM Group, celosvětově největšího partnera společnosti Ansys Inc. 
  • AOBP – Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

Co vám nabízíme?


Je toho zkrátka hodně, s čím vám můžeme pomoci

Zavolejte nám na +420 543 254 554 nebo napište a potkáme se nad šálkem dobré kávy.
 

Pořádáme:

Projekty:

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin