Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

ANSYS ACADEMY

Rádi bychom se podíleli na zvýšení konkurence schopnosti výpočtářů v České a Slovenské republice ve srovnání s okolními státy, protože právě výpočtáři mohou výrazně pomoci jak ve výzkumu, tak při inženýrském vývoji, který je nezbytnou podmínkou pro úspěšné zvládnutí krizových situací i při následující ekonomické obnově formou zásadních inovací. Nabízíme touto cestou několik programů vzdělávání a to zdarma, nebo za fixní poplatek.

ANSYS Engineer First CertificateNejbližší termín není zatím určen

Získejte profesní certifikát ANSYS Engineer - First Certificate prostřednictvím našeho online školení. Jedná se o výběr základních školení určený pro studenty vysokých škol. Úspěšné dokončení všech školení a složení testu je zakončeno vystavením certifikátu ANSYS Engineer First Certificate.

Více informací o školení zde

ANSYS Professional Certificate

  • Série pokročilého online cloudového školení. Obsahuje výběr školení vhodný pro doktorandy a pokročilé uživatele. PhD student se může zdarma zúčastnit když: dosáhl skóre >95% ve First Certificate, nebo se zúčastnil vybraných komerčních školení a obdržel z nich certifikát, nebo absolvuje vybraná školení, nebo má splněny již všechny zkoušky ve svém oboru s prospěchem výborně, případně se umístil v soutěži SVS FEM Student. Účastníci obdrží doklad o absolvování vzdělávacího programu. Certifikát obdrží pouze účastníci s úspěšností nad 75%.
  • Pokud účastník nesplní kritéria může se rovněž zúčastnit za poplatek 16 000 Kč.

ANSYS Expert Certificate

  • Série online a cloudového školení na nejvyšší úroveň ANSYS Expert. Výběr nejpokročilejších školení je vhodný pro zkušené uživatele. Úspěšné dokončení všech školení a složení testu je zakončeno výjimečným certifikátem ANSYS Expert Certificate. Školení je pouze pro vybrané komerční zákazníky, kterým nabízí nejnovější cloudové technologie a pokročilé know-how v oblasti inženýrských simulací.
  • Cena školení 25 000 Kč bez DPH

ANSYS Master Thesis Consultancy

Speciální online školení pro konzultace diplomových a disertačních prací - výsledné práce se mohou zúčastnit studentské soutěže SVS FEM. Máte-li zájem konzultovat své závěrečné práce s našimi specialisty, obraťte se na info (at) svsfem.cz.

Máte-li zájem o účast v našem vzdělávacím programu ANSYS ACADEMY sledujte prosím naše stránky. Registrace na aktuální termín je již ukončena. Datum nejblišího pokračování bude upřesněno na našich stránkách.

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin