Školení Advanced ACT Scripting: .NET C# (Visual Studio)

Délka školení: 

2 dny

Úroveň: 

pokročilá

Forma: 

interaktivní

Cena (bez DPH): 

32 000 Kč
Termíny školení se domlouvají individuálně.

 

Školení seznamuje účastníky s programováním v Microsoft .NET (jazyk C#) s ohledem na ANSYS nástroj ACT, který je jednotnou platformou v ANSYS Workbench pro programování a skriptování skrze jednotlivé produkty. Školení navazuje na “Školení ANSYS Workbench & Mechanical – ACT Programming & Scripting (ACT programování a skriptování)” a prakticky je téměř nutné, aby se učastníci v této problematice orientovali.

 

Účastníci školení budou seznámení s Microsoft Visual Studio, jazykem C# a vytvářením vlastních aplikací (.EXE) tak i dynamických knihoven (.DLL) a propojení s ACT, což umožní efektivněji vytvářet rozsáhle aplikace (rozšíření) do ANSYS. Lze tak využit hlavních výhod tohoto přístupu a to je rychlejší chod skriptů, automatické hlídání chyb kompilátorem a vysoce efektivní našeptávání IntelliSense, které perfektně zná kompletní objektovou strukturu jak vyvíjeného aplikace tak i navázaného ANSYS.   

 

Obsah:

Prostředí Microsoft Visual Studio

Úvod do programování C# (syntaxe, objektové programování, vestavené knihovny, database rozšíření Nuget …)

Propojení s ACT

Úvod do tvorby uživatelského rozhraní (GUI) pomocí Microsoft .NET Framework ovládacích prvků (formuláře, tlačítka, check-box, radio-box, menu, list, grafy, …)

Řízení vyjímek a debugování

 
1 Začátek 2 Dokončit
Registrace
Napište datum Vašeho ideálního termínu
Vložte počet účastníků, další poznámku ke školení
 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin