Vysoce výkonné výpočty (HPC)

Vysoce výkonné výpočty (HPC) umožňují studium komplexních systémů velmi podrobně a ve velmi krátké době pomocí numerické simulace. Pomocí paralelních procesorů HPC dokáže vypočítat dokonce i mimořádně velké modely, aniž by obětovaly detaily a tím i kvalitu. Ale i bez extrémních velikostí modelů se HPC vyplatí: masivní zrychlení výpočtu znamená, že výsledky se často objevují "přes noc". Licence je lépe využívána a technologické náročné technologie - například parametrická nebo simultánní simulace konstrukčních variant - jsou možné.

Nabízíme ucelené portfolio produktů pro aplikace ANSYS od minimalistických HP pracovních stanic či individualizovaných přetaktovaných strojů přes centralizované výpočty na tenkých i tlustých serverech HPE až po masivní HPC výpočty na SMP a DMP výpočetních clusterech, či SVS FEM Cloudu.

Co je důležité

Úspěch HPC v každodenních počítačích stojí a klesá s optimální interakcí mezi HPC packs rozšířeným softwarem ANSYS a hardwarovými prostředky - zejména dostupnou technologií procesoru. Podporujeme naše zákazníky a také přispíváme vlastními zkušenostmi jako pověřený uživatel HPC v simulacích jménem zákazníků. 

ANSYS HPC Parametric Pack

Licence ANSYS HPC Parametric Pack vynásobí základní licence ANSYS pro předběžné zpracování, vytváření sítí, řešení rovnic, paralelizování a následné zpracování pro simultánní (simultánní) výpočet několika variant studie parametrů. Tímto způsobem lze stávající hardware mnohem lépe využít k získání výsledku všech variant dříve, a tak přijímat správná rozhodnutí v rannější fázi.

 

 

 

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin