Výsledky studentské soutěže – Ceny profesora Jaroslava Buchara 2022

6. ročník naší soutěže o nejlepší studentský Ansys projekt opět ukázal, že potenciál v oblasti numerických simulací u studentů vysokých škol je u nás silný. Soutěž je zaměřena na řešení libovolné originální úlohy v prostředí Ansys, Rocky DEM, ParticleWorks nebo v software s vlastním kódem. Každý další ročník soutěže poukazuje díky počtu došlých prací na to, že zájem studentů roste a my jsme rádi, že stoupá její úroveň a prestiž. O výhercích rozhoduje vědecká rada soutěže, která se skládá jak z interních pracovníků naší společnosti, tak z externích specialistů. Kromě studentů odměňujeme i vedoucí jejich prací.

Místa 1 až 3:

Ondřej získává 8 000 Kč + certifikované školení dle vlastního výběru pořádané naší společností. Pan Luboš Náhlík jako vedoucí práce získává 2 000 Kč.
Jakub získává 6 500 Kč + certifikované školení dle vlastního výběru pořádané naší společností. Pan Oldřich Ševeček jako vedoucí práce získává 1 500 Kč.
Anežka získává 4 000 Kč + certifikované školení dle vlastního výběru pořádané naší společností. Pan Tomáš Létal jako vedoucí práce získává 1 000 Kč.

Ocenění výjimečná práce

Výherce této ceny získává certifikované školení dle vlastního výběru pořádané naší společností.

Účast a ocenění dle vysokých škol 2022

 

 

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin