Tradiční Ansys Update 2021 netradiční formou

Rádi bychom vám poděkovali za účast na Ansys Update 2021R1, který proběhl online ve čtvrtek 4. 3. 2021. Za běžných okolností bychom se s vámi mnohem raději potkali osobně a sdíleli novinky Ansys naživo. Současná covidová situace však přináší mnoho omezení a my jsme rádi, že i tak si 180 z vás udělalo čas a „přišlo“ na nabitý program online přednášek. Potěšil nás i zájem projevený skrze dotazy na naše specialisty.

Představili jsme vám spoustu novinek z celé šíře programové rodiny  Ansys 2021R1. Update jsme programově strukturovali tak, že dopoledne byly obecnější přednášky a odpoledne jsme rozdělili do tří sekcí - mechanika, proudění a elektromagnetismus.

Pokud jste nějakou přednášku nestihli, chcete se na něco podívat znovu nebo sdílet náš obsah, nabízíme vám záznamy (níže na této stránce).

Jsme rádi, že jste se zapojili do našeho dotazníku ohledně malých rozšíření do Ansys, která vyvíjíme. Na základě výsledků se budeme v brzké době snažit zveřejnit rozšíření, která měla největší ohlas. Doufáme, že vám zpříjemní práci s Ansys a že vás také potěší, že budou zdarma. Nejen proto s námi buďte i nadále ve spojení:

         

 

I když jsme si i my online Ansys Update virtuálně užili, doufejme, že příští bude již tradiční formou. Tváří v tvář.

Chtěli byste dál prohlubovat své znalosti Ansys? Vyberte si z naší nabídky školení a webinářů.

 

Dopolední obecná sekce

      

 

Odpolední sekce Mechanika

      

 

Odpolední sekce Elektromagnetismus

 

   

 

Odpolední sekce Proudění

      

 

 

Hotline:

 

Sledujte nás:

facebookyoutubelinkedin