SVS FEM ANSYS Users’ Group Meeting

Každoročně pořádaná odborná konference je tradičně místem setkávání uživatelů numerických simulací z celé šíře průmyslu, vědy, výzkumu a univerzitních pracovišť z České republiky a Slovenska. Jak počtem účastníků, tak i počtem systémových a uživatelských přednášek se řadí mezi největší FEA konference v nových státech Evropské unie.

Program konference, organizované společností SVS FEM s.r.o. jako ANSYS Channel partnerem pro Českou republiku a Slovensko, je připravován ve spolupráci s mateřskou společností ANSYS Inc. a partnerskou CADFEM GmbH., zástupcem ANSYS Inc. pro Německo.

Oborově orientované sekce uživatelských přednášek nabízejí možnost získat inspiraci z obdobně orientovaných pracovišť a najít kontakty na obdobně zaměřené výpočtáře a pracoviště. Nedílnou součástí konference jsou paralelně probíhající workshopy a speciálně orientované semináře a konzultační meetingy.

Aktuální ročník


Vážení zákazníci,
důvodů vyhlášení nouzového stavu v ČR a následných opatření jsme bohužel nuceni letošní termín konference odložit na příští rok.


28th SVSFEM ANSYS Users’ Group Meeting and Conference

7. - 9. 10. 2020, Wellness hotel Vista, Dolní Morava

Veškeré informace a podrobnosti o konferenci získáte na speciální webové adrese http://aum.svsfem.cz.

 

Minulé ročníky

 

Informace a fotografie z minulých ročníků naleznete zde. Seznam všech Sborníků konference je k dispozici na této stránce.

 

 

Hotline:

 
facebook youtube linkedin