ANSYS Simulation World

ANSYS získat demoverziZískat cenovou nabídku pro software ANSYSsoftware ANSYS školení a podpora

O nás:

SVS FEM s.r.o. je přední inženýrská společnost s více než 29 lety know-how v oblasti CAE simulací se zaměřením na strojírenství a vývoj hi-tech produktů, zástupce software ANSYS v České a Slovenské republice. Člen mezinárodní skupiny CADFEM Group celosvětově největšího distributora software ANSYS.

SVS FEM Vám nabízí:

  • Dodávku a implementaci software ANSYS, podporu uživatelů zkušeným technickým týmem, školení od úrovně začátečník po úroveň expert včetně individuálního školení dle požadavků zákazníka.
  • Přizpůsobení software ANSYS dle požadavků zákazníka
  • Projektovou spolupráci
  • Dodávku customizovaného hardware pro software ANSYS

Produkty ANSYS

Podporujeme:

  • Akademická pracoviště
  • Studentské týmy
  • Komerční zákazníky
  • Startupy

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás.

Referenční zákazníci:

Referenční zákazníci SVS FEM s.r.o.

SVS FEM a CADFEM

Skupina CADFEM Group je předním poskytovatelem inženýrských simulací. Naše odborné znalosti a know-how ze světa simulací se rozšiřují téměř ve všech odvětvích. Našim obchodním modelem je: Myslet globálně, jednat lokálně za použití spolupráce v rámci skupiny CADFEM.

Když jsme v roce 1991 začínali, o softwaru ANSYS v ČSFR věděla jen hrstka lidí. Přesto majitelé firmy neváhali a s nezlomnou snahou se pokoušeli přesvědčit vedení společnosti ANSYS Inc., že rozšíření jejich zastoupení na tehdejším východním trhu má strategický význam. Vzhledem k tehdejší složité situaci Československa v novém ekonomickém prostředí Evropy a světa bylo rozhodnuto, že SW ANSYS bude zastupován na našem trhu prostřednictvím největší evropského partnera - firmy CADFEM GmbH. Ješte v tomtéž roce jsme se tedy stali nejen prvními a jedinými zástupci tohoto skvělého pruduktu v Československu. Současně jsme však získali velmi důležité strategické partnerství se společnosti pana Dr.-Ing. Güntera Müllera (zakladatel CADFEM GmbH).

Skupina CADFEM celosvětově největší distributor software ANSYS

CADFEM Group

Ale ještě nebylo zdaleka vyhráno. Museli jsme tehdy čelit neuvěřitelným komplikacím, které by dnes přisli leckomu směšné (např. celní a dovozní vyjímky na SW z USA, povolení federálních úřadu v USA o vývozu strategického SW do východního bloku, atd.). Přesto jsme však byli schopni poskytovat plnohodnotnou podporu produktů ANSYS ihned od počátku, a to zejména díky spolupráci s firmou CADFEM GmbH.

Dr.-Ing. Günter Müller zakladatel CADFEM GmbH.

Dr.-Ing. Günter Müller zakladatel CADFEM GmbH.

Dr.-Ing. Christoph Müller jednatel CADFEM GmbH, Ing. Jiří Stárek, jednatel SVS FEM s.r.o.

Dr.-Ing. Christoph Müller jednatel CADFEM GmbH, Ing. Jiří Stárek, jednatel SVS FEM s.r.o.

 

Vystoupení pana Mullera na konferenci SVS FEM AUM 2019 v Olomouci.
Vystoupení Dr.-Ing. Güntera Müllera na konferenci SVS FEM AUM 2019 v Olomouci.

Naše spolupráce se rozvíjí až do dnešních dnů. Aktivně spolupracujeme, sdílíme inženýrské know-how v rámci skupiny, podporujeme společně nadnárodní a lokální společnosti aktivní v České a Slovenské republice. Účastníme se odborních konferencí. Skupina CADFEM je platinovým sponzorem celosvětově největší online konference zaměřené na simulace ANSYS Simulation World 2020.

 

 

 

Hotline:

 
facebook youtube linkedin