Bezplatný seminář ANSYS 16 Update

Vážení uživatelé,

stejně jako každý rok pořadáme i letos pravidelné setkání nad novinkami v produktech ANSYS. Letošní seminář je zaměřen na verzi 16 a to opět v celém portfóliu, které ANSYS nabízí: mechaniku pevných těles, mechaniku tekutin, elektro-magnetickou analýzu i multifyzikální analýzu.
Významnou novinkou je tento rok uvedení sjednoceného, zcela nového uživatelského prostředí nad stávajícími produkty, které nese název AIM a které poskytuje celou řadu velmi revolučních technologií a přístupů ideálních nejen pro řešení vázaných fyzikálních úloh. Avšak i v ostatních oblastech připravil ANSYS celou řadu vylepšení zaměřených zejména na efektivní zrychlení pre/post processingu, nativní začleňování technologií SpaceClaim pro kvalitní práci s CAD geometrií, či rozšíření funkcionalit v jednotlivých řešičích. Aktuální podobu verze 16 budeme demonstrovat na konkrétních případech simulací. Těšíme se na tradiční tvůrčí atmosféru, kterou nám pomáháte vytvářet svými podněty i zvídavými dotazy.

Pozvánka na SVS FEM Ansys Users Meeting 2015

Vážení uživatelé,

přinášíme Vám zásadní informace o naší tradiční konferenci Ansys Users' Meeting 2015, která se bude konat 10.-12. června 2015. Setkávat se budeme již 23. rokem
a tentokráte to bude v malebném městečku mandloní a vína, v Hustopečích.

Veškeré nejnovější novinky o této akci naleznete na specíálních webových stránkách http://aum.svsfem.cz.

Tešíme se na shledanou s Vámi nejen na této konferenci.

Stali jsme se oficiálním členem Europe Nuclear Society

SVS FEM po boku Westinghouse, AREVA a dalších významných společností.

Naše společnost se stala oficiálním členem prestižní mezinárodní organizace "Europe Nuclear Society" (ENS).Tato Evropská jaderná společnost je největší společností pro jaderný výzkum, vývoj a průmysl v Evropě. Byla založena v roce 1975 a zajišťuje podporu a propagaci jadernému výzkumu a vývoji jak svým členům, tak manažerům společnosti, ale rovněž i široké veřejnosti. ENS sdružuje jaderné společnosti ze 22 zemí Evropy a Izrael a přibližně 60 korporátních členů reprezentujících klíčové investory, kteří jsou hlavními partnery jaderné technologie.

Syndikovat obsah