Pozvánka na SVS FEM Ansys Users Meeting 2015

Vážení uživatelé,

přinášíme Vám zásadní informace o naší tradiční konferenci Ansys Users' Meeting 2015, která se bude konat 10.-12. června 2015. Setkávat se budeme již 23. rokem
a tentokráte to bude v malebném městečku mandloní a vína, v Hustopečích.

Veškeré nejnovější novinky o této akci naleznete na specíálních webových stránkách http://aum.svsfem.cz.

Tešíme se na shledanou s Vámi nejen na této konferenci.

Stali jsme se oficiálním členem Europe Nuclear Society

SVS FEM po boku Westinghouse, AREVA a dalších významných společností.

Naše společnost se stala oficiálním členem prestižní mezinárodní organizace "Europe Nuclear Society" (ENS).Tato Evropská jaderná společnost je největší společností pro jaderný výzkum, vývoj a průmysl v Evropě. Byla založena v roce 1975 a zajišťuje podporu a propagaci jadernému výzkumu a vývoji jak svým členům, tak manažerům společnosti, ale rovněž i široké veřejnosti. ENS sdružuje jaderné společnosti ze 22 zemí Evropy a Izrael a přibližně 60 korporátních členů reprezentujících klíčové investory, kteří jsou hlavními partnery jaderné technologie.

ANSYS v15 - novinky

Přehled vlastností jednotlivých verzí ANSYS 15 (Capabilities Chart)

Workbench

Správa dat a management průběhu řešení parametrických sestav analýz

ANSYS 15.0 nabízí zásadní vylepšení řešení sestav konfigurací parametrických modelů pomocí Remote Solve Manager (RSM). V případě systému obsahujících parametrizovanou geometrii je každý geometrický model aktualizován lokálně a ihned je odeslán k řešení do fronty systému RSM. V předchozích verzích byla data odeslána k řešení do RSM až po aktualizaci všech geometrických modelů.

ANSYS Workbench

Syndikovat obsah